konteyner malzemesi

Özel Üretim Konteyner

Özel Üretim Konteyner

Özel Üretim Konteyner

Özel Üretim Konteynerler 

Konteyner Yapıları , kullanım amacına yönelik çeşitli konteyner binaları tasarlar ve inşa eder. Özel konteyner evlerden, benzersiz işletmelere, şantiye ofislerine, petrol saha atölyelerine, işçi yaşam alanlarına ve çok daha fazlasına.

Şirket içi mühendislik departmanımız, yük  konteyneri tabanlı evler için yenilikçi tasarımlarda uzmanlaşmıştır. Sonlu elemanlar analizine sahip SolidWorks gibi 3-D modelleme mühendisliği yazılım programlarını kullanıyoruz ve ayrıca yapının tamamlandığında nasıl görüneceğini daha iyi görebilmek için tam renkli görüntüler sunuyoruz.


Mühendislik Ekibimiz daha büyük Özel İmalat projeleri için aşağıdaki hizmetleri sunmaktadır:


Konsept Tasarımı:  Fikrinizi geliştirmek ve tasarımı bütçenize, ihtiyaçlarınıza ve zaman çizelgenize göre optimizm etmek için sizinle birlikte çalışırız.


Özel Standartlara Göre Tasarım:  Konteyner projenizi istediğiniz standart veya şartnameye göre tasarlayabilir ve üretebilir. Mühendislik ekibimiz tehlikeli konum gereklilikleri konusunda deneyimli olup, patlamaya dayanıklı veya ateşlemeye dayanıklı elektrikli bileşenler kullanarak tasarım yapabilir.

Ayrıntılı Tasarım:  Mühendislerimiz, projenizin yapısal bütünlüğünü şiddetli kar yükleri altında modellemekten, en verimli malzemeleri seçmeye, taşınabilirliği sağlamaya ve hatta projenizi görselleştirmeye yardımcı olmak için tam renkli görüntüler oluşturmaya kadar tüm ayrıntılara bakar.

Onay Çizimleri:  Proje boyunca sizinle birlikte çalışarak ihtiyaç duyduğunuz çözümü elde etmenizi sağlıyoruz. Onay çizimleri yapıyoruz, proje ekibi toplantıları yapıyoruz ve hatta projenizin yapımında yapılan alışveriş turlarını sağlıyoruz.

Üretim Planlaması: Üretim  başlamadan önce, yapılarımız özenle tasarlanır, malzeme seçilir ve yüksek kaliteli ve verimli üretim sağlamak için üretim yöntemleri geliştirilir.


Tehlikeli Ve Tehlikesi Atık Konteynerleri

Arı Demir Çelik & Konteyner   , geniş bir yelpazede dış mekanda yer değiştirebilen kimyasal atık konteynerleri üretmektedir. Tüm kimyasal depolama konteynerleri   , depolama verimliliğini artırmak ve tehlikeli malların risklerini azaltmak için tasarlanmıştır. Her bir kimyasal depolama tesisi, depolanan belirli tehlikeli madde sınıfı için tasarım özelliklerini belirten belirli Türkiye Standartlarına uymak üzere tasarlanmış ve üretilmiştir. Tehlikeli madde depoları değişen kapasitelere sahiptir, en küçüğü 80L ve en büyüğü 3200L'dir. Dört ana dış kimyasal saklama kabı aralığı vardır ; küçük kapasiteli dış mekan dolapları, dış mekan varilleri mağazaları, dış mekan IBC mağazaları ve tehlikeli madde konteynerleri vardır